Me emme kierrä aurinkoa, emmekä vastuuta!

Kun ammattimies tahtoo aidosti palvella asiakastaan ja samalla kamppailla alalla vallitsevia epäkohtia ja ennakkoluuloja vastaan – hän perustaa yrityksen. Näin tekivät Aku Hytönen ja Mikko Paldanius. 

Olemme etsimäsi ammattilainen, kun toivot laatua, palvelua ja rehellisyyttä. Näille yksinkertaisille periaatteille meidän toimintamme perustuu.

Laatu – Ammattimainen ote ja tarkkuus. Luotamme laatuumme ja siksi annamme markkinoiden pisimmät takuut tuotteillemme, työllemme ja Sinun tuotollesi.

Palvelu – Henkilökuntamme koostuu väestä, jotka tahtovat tehdä asiat toisin – paremmin. Olemme asennuspalvelusi, tukinumerosi ja auttava taho vielä vuosien jälkeenkin.

Rehellisyys – Luottamus ennen kaikkea. Me emme tuputa, emme pakkomyy ja saat taatusti kaiken tiedon, sekä aina yksilöllisen ratkaisun juuri Sinun tarpeeseesi.

Tuki ja huolto – Autamme sinua, vastaamme mielellämme kysymyksiisi ja huoltomme on taatusti varmatoiminen. Miten voimme olla avuksi? Me emme jätä sinua yksin asennuksen jälkeen.

Asiakaspalvelu/
vaihde

0102994280

Tekninen tuki

0102994289

Myynti

0102994281

Asennus

0102994282

Laskutus

0102994283

Mestarimme

Hallinto

Aku Hytönen
Johtaja

045 206 2755
aku.hytonen@panelmasters.fi

Annele Joensuu
Myyntipäällikkö

050 556 5474
annele.joensuu@panelmasters.fi

Mikko Paldanius
Asennuspäällikkö

044 977 1035
mikko.paldanius@panelmasters.fi

Jaana Joensuu
Sihteeri

050 3064 433
jaana.joensuu@panelmasters.fi

Juha Salo
Sähkötöiden johtaja

010 299 4282
juha.salo@panelmasters.fi

Juho Tuki
Tekninen tuki

juho.tuki@panelmasters.fi

Ari Suonpää
Aluepäällikkö

050 313 5345
ari.suonpaa@panelmasters.fi

Yritysmyynti

Ari Suonpää
Aluepäällikkö

050 313 5345
ari.suonpaa@panelmasters.fi

Aku Hytönen
Myyntiedustaja

045 206 2755
aku.hytonen@panelmasters.fi

Jutta Kuusisto
Tekninen myyjä

050 322 6887
jutta.kuusisto@panelmasters.fi

Myynti/Pirkanmaa

Annele Joensuu
Myyntipäällikkö

050 556 5474
annele.joensuu@panelmasters.fi

Pasi Salminen
Myyntiedustaja

050 554 3694
pasi.salminen@panelmasters.fi

Aki Sinisalo
Myyntiedustaja

045 206 6976
aki.sinisalo@panelmasters.fi

Jutta Kuusisto
Tekninen myyjä

050 322 6887
jutta.kuusisto@panelmasters.fi

Myynti/Satakunta

Ari Suonpää
Aluepäällikkö

050 313 5345
ari.suonpaa@panelmasters.fi

Aku Hytönen
Myyntiedustaja

045 206 2755
aku.hytonen@panelmasters.fi

Asiakashankinta

Vivika Küppar
Asiakashankkija

050 534 4711

Mika Kallio
Asiakashankkija

Oliver Hytönen
Asiakashankkija/kausityöntekijä

Asennus

Mikko Paldanius
Asennuspäällikkö

044 977 1035
mikko.paldanius@panelmasters.fi

Ville Tarra
Sähköasentaja

010 299 4282

Ville Puharinen
Sähköasentaja

010 299 4282